SIA JUMBURGS

Esam uzņēmums, kas specializējās koka un metāla vairogu izgatavošanā un uzstādīšanā. Izstrādājam individuāla dizaina sētas, tāpat esam izveidojuši standarta piedāvājumu, kas atbilst labākās prakses un tehnoloģiju risinājumiem saskaņā ar normatīvajiem aktiem un klientu vēlmēm.

Piedāvājam arī betona ražojumus, kas tiek gatavoti izmantojot, pussausā betona tehnoloģiju. Betona sētas stabi, pasētas masveida produkcijā, gan arī individuālā izstrādē.

Meklējam risinājumus un piedāvājam labākos variantus, kas atbilstu katra klienta vēlmēm un vajadzībā, tajā pašā laikā nodrošinot augstāko kvalitāti par saprātīgu cenu.

Mūsu meistari ir ar vairāk kā desmit gadu pieredzi šajā jomā, kas nodrošina ne tikai kvalitatīvu produkciju, bet arī uzstādīšanu un montāžu.

Mūsu metālapstrādes speciālisti spēj izgatavot jebkura klienta fantāziju gan privātām, gan arī industriālām teritorijām, sākot no vienkāršiem metinājumiem līdz pat sarežģītiem individuāliem risinājumiem.

Tāpat piedāvājam arī atbilstošu elektronikas piedāvājumu dažādās cenu kategorijās, lai risinātu un apvienotu dažādu elektro iekārtu vienotu funkcionēšanu.